top of page

РІЧНИЙ ЗВІТ

 ДИРЕКТОРА ВЕЛИКОСЛОБІДСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ
ЗА 2022-2023 Н.Р.


На виконання п. 3 наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005 р. № 55 «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів» та відповідно до Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 р.  № 178, з метою подальшого утвердження відкритої, демократичної, державно-громадської системи управління освітою, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у школі, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації, був проведений аналіз роботи за 2022/2023 навчальний рік.

У своїй діяльності протягом звітного періоду, я як в.о. директора гімназії,  керувалася посадовими обов’язками, основними нормативно-правовими документами, які регламентують роботу навчального закладу: Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про основні засади мовної політики в Україні», Статутом школи та чинними нормативно-правовими документами у галузі освіти в цілому та загальної середньої освіти зокрема.

Здійснювалось оперативне керівництво гімназією, забезпечувалась її діяльність, ефективне використання і збереження майна, закріпленого за навчальною установою.

 

2022-2023 н.р. у Великослобідській гімназії розпочався 1 вересня 2022 року традиційним святом Знань та закінчився 29 травня 2020 року. У навчальному закладі був проведений якісний зовнішній та внутрішній ремонт класних приміщень, коридорів, музею, бібліотеки, спортивної кімнати. На учнів чекали світлі класи, шкільні ігрові та спортивні майданчики, кімната відпочинку з інтернетом, тощо…

Загальні відомості про навчальний заклад
 

         Великослобідська гімназія (зі структурним підрозділом початкова школа) Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області

         Форма власності — комунальна.

         Власник — Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада

         Юридична адреса — Хмельницька область, село Велика Слобідка,

провулок Тихий, 14,

         Кількість повних класів — 7, 1 клас з індивідуальною формою навчання, 2-го класу немає, інклюзивної освіти немає, мова викладання  -  українська
Іноземних мов дві: перша іноземна – німецька, друга іноземна - англійська

         Місць за проектом — 100

         Кількість учнів — 35 ( станом на 30.05.2022).

         Режим роботи :  5-денка — 2-9 класи
Матеріально-­технічна база школи задовільна й відповідає санітарним вимогам з експлуатації навчальних приміщень й надання освітніх послуг.
Функціонують 5 кабінетів.

                            Навчальний план.  Державний Стандарт.

 

З метою забезпечення виконання Державного стандарту освіти було забезпечено викладання навчальних предметів інваріантної складової у повному обсязі годин, що передбачені Типовими навчальними планами для кожного класу.

Початкова освіта здобувається  із шести років (відповідно до Закону України «Про освіту»). Програма визначає загальний обсяг навчального навантаження на тиждень,  забезпечує взаємозв’язки окремих предметів, курсів за вибором,  їх інтеграцію  та логічну послідовність  вивчення, які будуть   подані у рамках навчальних планів:

для 1- 2го класу у відповідності до Державного стандарту початкової  освіти (постанова КМУ від 21.02.2018 № 87) та Типової освітньої програми для закладів загальної середньої освіти (1-4 класи), розробленої під керівництвом                  О.Я. Савченко та затвердженої наказом МОН України від 21.03.2018 № 268. 

Для 3-4 класів розроблена на виконання   постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2011  № 462 «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти», відповідно  до Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти І ступеня (наказ Міністерства освіти і науки  України від 20.04.2018 № 407,  таблиця 1 до  Типової освітньої програми, навчальний план початкової школи з українською мовою навчання).

Освітня програма базової середньої освіти   окреслює  організацію закладом  єдиного комплексу освітніх компонентів для досягнення учнями обов’язкових результатів навчання, визначених Державним стандартом базової та повної загальної середньої освіти і складена відповідно до Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня (наказ Міністерства освіти і науки України від 20.04.2018 № 405) з навчанням українською мовою

 

У цьому році до гімназії прийшли навчатись 35 учнів, з них 158 дівчат та 20 хлопців.  Соціальний паспорт гімназії включає 6 багатодітних сімей, у яких навчаються 12 дітей, 2 дітей з інвалідністю, 8 малозабезпечених сімей , 3 дитини-напівсироти, 10 дітей виховуються у неповних сім'ях. Усі учні були охоплені  очним навчанням, а у ІІ семестрі в умовах карантину – дистанційним навчанням.

Оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюється з 5 по 9 клас. За результатами річного оцінювання у гімназії нагороджено:

- 6 учнів - Похвальними листами;

- 3 учні - Похвальними грамотами  за особливі досягнення у вивченні окремих предметів;

- 5 учнів  9 класу отримали свідоцтва про базову середню освіту;


- 6 учнів закладу нагороджені грошовими преміями відділу освіти за високі результати олімпіад;

- 4 учні початкової школи та 5 учнів 9 класу звільнені від проходження ДПА у зв'язку з військовим станом.

 

Є серед наших учнів – призери районних олімпіад та конкурсів з математики, біології, географії, німецької мови, фізики, інформатики, конкурсів П.Яцика, читців поезії Т.Шевченка, художнього перекладу

1. Гаджула Едуард 9 клас : 1 місце географія, 1 місце німецька мова, 3 місце біологія, 3 місце фізика, 3 місце інформаційні технології, 3 місце з МАН біологія, 2 місце географія в області
2. Білобров Сергій 8 клас: 2 місце математика, 3 місце географія, 3 місце фізика
3. Гуменюк Богдан: 8 клас 3 місце біологія, 2 місце німецька мова
4. Адамчук Настя 9 клас: 3 місце українська мова,4 місце трудове навчання, 2 місце  шахи
5.Гаджула Денис 8 клас 3 місце інформаційні технології
6. Андрейцев Володимир 4 місце фізика
Команда у складі Гаджули Едуарда, Адамчук Насті, Шечука Богдана має 3 місце серед закладів нашої громади з шахів
Команда у складі Андрейцева В, Шевчука Б, Адамчук Насті 2 місце з тенісу
Шевчук Б – І місце з тенісу.
Динькач Вікторія 9 клас  2- й обласний тур 3 місце у конкурсі художнього перекладу

За успіхом учнів стоять учителі, які теж не зупиняються на досягнутому.

 

Кадрове забезпечення навчального закладу
 

Кількість штатних одиниць за штатним розписом — 15.

Кількість зайнятих посад — 15.

Кількість педагогічних працівників — 11.

Усі працюють за спеціальністю.

Кількість обслуговуючого персоналу -4
.

                                   Якісний склад педагогів :

  • вища категорія - 7 учителів;

  • І категорія – 2  учителів;

  • ІІ категорія – 1 учитель;

  • спеціаліст  1 учитель;

1 учитель має звання “Учитель- методист “  (Ільницький І.М., посів ІІ місце у  районному конкурсі «Вчитель року  - 2020 з історії)

2 учителів  - звання “Старший учитель”  (Шевчук Н.М., Ільницька В.Л.)

        

                                  Організація харчування учнів
 

Продукти харчування постачає єдиний постачальник, що отримав тендер на підвіз продуктів

Стан матеріально — технічного забезпечення харчоблоку задовільний, у достатній кількості є кухонне обладнання, посуд. Протягом року був зроблений капітальний ремонт харчоблоку. Приписів СЕС стосовно якості харчування не було. Штат харчоблоку укомплектований відповідно до штатного розпису. Це кухар та помічник кухаря

За рішенням сільської ради учні початкових класів, малозабезпечені та багатодітні  харчувалися безкоштовно протягом року, решта учнів за рахунок батьківської плати. Вартість обіду становила 30-33 грн.

 

                             Підсумки виховної роботи в гімназії
 

У гімназії проводиться систематично виховна робота: під час загальношкільної лінійки, виховних годин, індивідуальних бесід, годин класного керівника, виховних заходів, батьківського всеобучу. У цьому році ми провели: Туз О.Б провела два заходи до дня народження видатного педагога В.О. Сухомлинського та у рамках тижня основ безпеки життєдіяльності виховний захід «Я зичу вам доброго здоров'я»;
Воронюк Л.В. виховний захід до Дня Святого Миколая; Лабунська Л.С: «Свято рідної мови: «Мова  - душа народу». Та свято Миколая. Також з дітьми взяла участь у конкурсах «Я- журналіст», «»Крейдою по дошці». Кунарьова І.М. підготувала виховний захід до роковин Революції гідності, прийняла участь у конкурсі «Геліантус»; Ільницький І.М., здійснив з дітьми два туристичних походи у Суржинці та на Кармелюкову гору, взяв участь у конкурсі фотохудожників, де разом із Сохатюк Лесею вибороли друге місце.
Шутяк Т.Г. підготувала з дітьми свято осені та виховний захід «1 грудня – день боротьби проти СНІДу», взяла участь у конкурсі «Геліантус»; Олійник Л.О. підготувала та провела «Великослобідський ярмарок». Хочу відмітити таких вчителів, як Пастух Т.О, Туз О.Б., Лабунська Л.С, Ільницький І.М. Кунарьова І.М, які активно прийняли участь в Олімпійському Тижні гімназії та Всесвітньому дні Туризму. У жовтні  гімназія провела семінар – практикум вчителів гуманітарних дисциплін  «Компетентнісно орієнтоване навчання     української мови та літератури  і зарубіжної літератури», День учнівського самоврядування до Дня працівника освіти, у грудні Новорічний карнавал, у березні свято Весни

                                 Співпраця з батьками

Батьківський комітет гімназії очолює Гуменюк Леся Володимирівна. Завдяки батьківському комітету гімназії проводиться ремонт закладу, екскурсії для учнів та батьків, відбуваються Круглі столи, родинні свята та вечори відпочинку.

bottom of page